~ Episode 2x12

5. června 2016 v 12:52
♦ 2x12 » Gerard surově zbije Stilese a propouští ho. Má to vyslat jasný signál - buď mu půjde Scott na ruku a dovede mu Dereka, nebo pozabíjí všechny jeho bližní.

Jackson se během Lakrosového zápasu sám zabije. Z počátku se zdá, že je situace vyřešená, bohužel však nic není, jak se zdá. Jackson se začíná proměňovat v daleko silnější monstrum.

Alisonin otec tuší, že má Gerard postranní úmysly. Proto se tajně spojí se Scottem a společně se snaží situaci vyřešit. Scott přivede Gerardovi Dereka. Ten se v rozjařené náladě přiznává, že mu vůbec nešlo o Alison, ani o pomstu smrti své dcery. Pouze všechny využíval. Má rakovinu, umírá a jediná jeho spása je kousnutí od Alfy, Dereka.

Gerard však absolutně nepočítá s tím, že měl Scott již týdny skrytý plán. Jeho léky mu v nestřežené chvíli vyměnil za speciální směs, která blokuje magickou přeměnu. Když pak tedy Derek Gerarda kousne, nedojde k ničemu jinému, než k jeho smrti.

Jackson se i nadále snaží jako Kanima po smrti svého pána na ostatní zaútočit, ale je mu to málo platné. Derek ho s pomocí Petera usmrtí. Když už vše vypadá beznadějně, je to Lydiina láska, která Jacksona přivede k životu a promění ho v regulérního vlkodlaka.

Když se zdá, že se všechno vyřeší, povšimne si Derek symbolu, který značí, že do města přijela nová smečka. Smečka, která je složena jen ze samých vůdců dílčích smeček.

Alison naštěstí otevře oči a vidí, jak byla do všeho Gerardem vmanipulována. I přesto, že mezi ní a Scottem dochází ke smíření, jejich vztah posílají na dobu neurčitou k ledu...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama