~ Episode 2x08

5. června 2016 v 12:46
♦ 2x08 » Stiles se svým otcem, šerifem, pátrají po společném motivu všech vražd. Podaří se jim prolomit určitý kód. Všechny oběti vražd promovali na místní střední v roce 2006. Bližší spojitost jim však stále uniká.

Alison vyzrazuje pravdu o Jacksonovi svému otci. Ten je tak, paralelně s Derekem a Scottem, ve střehu a připravuje zásah na místní studentskou párty, u které jsou všichni přesvědčeni, že právě zde bude Kanima útočit znovu.

Scott, Derek a Stiles vymyslí rafinovaný plán - pomocí kouzla uzavřou v prostorech, kde probíhá párty, Kanimu i jejího pána. Budou tak moci dopadnout oba a navíc se pokusí zachránit Jacksona. Jako vždy však nic nejde tak, jak by si přáli. Z jedné strany ruší tento plán Alisonin otec, z druhé strany její matka. Ta rafinovaně chytí Scotta a za to, že se stále tajně schází s její dcerou a dokonce se s ní intimně sbližuje, plánuje jeho vraždu. Spoutá ho a pomalu ho usmrcuje výpary Šalomounku vlčího. Jenže nepočítá s podstatnou věcí. Scott je nyní členem Derekovi smečky a ten vycítí, že něco není v pořádku. Když Scotta přiběhne zachránit, dochází k boji s Alisoninou matkou a to končí jediným šíleným výsledkem. Derek v rámci obrany Alisoninu matku pokouše - je tedy víc než jasné, že ji nyní čeká proměna ve vlkodlaka.

Plán selže na všech frontách, a tak Kanima se svým pánem opět unikají.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama