~ Episode 2x07

5. června 2016 v 12:45
♦ 2x07 »Kanima opět útočí. Tentokrát na manželský pár v lesích. Manžela okamžitě rozpáře na kusy. Když se však rozhodne zaútočit na ženu, všimne si, že je těhotná a útok si rozmyslí. Následně pak ale bohužel někdo ženu, po porodu, zardousí v nemocnici.

Poté, co Stiles a Scott uzavřeli Jacksona do policejního transportéru (pro jeho vlastní ochranu) a dostali následně soudní příkaz o zákazu přiblížení na 50 metrů, je situace mezi nimi velmi napjatá. Vrcholí školní rvačkou na chodbě, ke které se připletou vesměs všichni podstatní, včetně nového kamaráda Matta. Celé situaci přihlíží učitel a tak nechá skupinku po škole. Jejich trestem je zaklízení veškerých vrácených knih ve školní knihovně. Učitel je tu nechává samotné a dochází k naprosto katastrofálnímu scénáři. Jackson se promění v Kanimu a zaútočí na všechny. Při útoku paralyzuje Ericu, která v následku toho dostává opět epileptický záchvat. Scott se Stilesem ji odváží k Derekovi a následně pak i Scott uzavírá dohodu o tom, že k nim vstoupí do smečky, aby společnými silami Kanimu zastavili.

Mezitím si Lydia začíná uvědomovat, že ji ze záhrobí ovládá Peter prostřednictvím halucinací. Když se chce ale s tímto problémem svěřit, žádný s přátel není k zastižení. A tak se Lydia ocitá v bludném kruhu, kde již není schopna rozlišit co je a co není skutečnost.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama