~ Episode 2x03

5. června 2016 v 12:42
♦ 2x03 » Allison i nadále porušuje zákaz vídat Scotta a tajně se s ním schází. Musí být však ostražitější než obvykle. Její otec ji totiž začíná aktivně podrobovat výcviku lovce vlkodlaků.

Lydii i nadále trápí noční můry o bývalém vůdci smečky, Petrovi. I přes to , že prakticky není schopna rozlišit hranici mezi halucinací a skutečností, si nechává tento fakt pro sebe.

Ve škole dochází ke z drobnějšímu úrazu. Scottovu nenápadnou, epilepsií trpící spolužačku, postihne při hodině tělocviku jeden ze záchvatů. Scott ji včas zachytí, ale i tak je Erica odvezena do nemocnice. Zde už na ni čeká Derek a ve snaze získat dalšího vlkodlaka do své smečky, jí líčí lepší život, který by ji mohl jako vlkodlaka čekat. Ta samozřejmě pokušení podlehne a nechá se proměnit.

Scott i Stiles začínají být kvůli Derekovo náboru nových vlkodlaků pozornější a když si všimnou, že jejich spolužák Byod ve škole chybí neváhají a okamžitě se ho vydávají hledat. Scott Boyda sice najde, ale ke své smůle zjistí, že i Boyd přeměnu akceptoval. Scott tedy zatím zůstává jediným vlkodlakem, který se odmítá k Derekově smečce přidat.

Jackson se utápí v depresích z neúspěšné proměny. Ve své frustraci jede trénovat Lakros na písčité hřiště a když chce pak odjet, uvízne v písku. Když se mu ale nedaří kolo z písku vymanit sám sebe překvapí, že dokáže svoje auto nadzvednout, jako by nic nevážilo.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama