~ Cast

27. května 2016 v 18:03

Tyler Posey


Tyler Posey se narodil 18. října 1991 v Santa Monice, ve státě Kalifornie. V únoru 2002, se objevil ve filmu Collateral Damage. V prosinci tohoto roku také hrál syna Jennifer Lopez v romantické komedii, Krásná pokojská. Když mu bylo 16, tak se ucházel o roli Jacoba Blacka ve filmu Twilight, ale roli dostal Taylor Lautner. Ti dva byli přátelé, neboť, jako dětští herci, se pravidelně ucházely o stejné role. Od roku 2011 hraje svou dosud nejznámější roli Scotta McCalla v MTV seriálu Teen Wolf. V roce 2013 si zahrál ve filmu Scary Movie 5.

Crystal Reed

Crystal Reed se narodila 6. února 1985 v Rosevillu, ve státě Michigan. Byla aktivní členkou divadla místní komunity a hrála v muzikálech Annie Fiddler on the Roof a Grease. V roce 2010 hostala v CSI: Crime Scene Investigation, CSI: NY, Rizzoli & Isles a The Hard Times of RJ Berger Od roku 2011 do 2014 hrála svou dosud nejznámější roli Allison Argent v MTV seriálu Teen Wolf. Do filmových úspěchů Reed patří Skyline a Crazy, Stupid Love.

Dylan O'brien

Narodil se 26. srpna 1991 v New Yorku. Když mu bylo 12 let, přestěhoval se s rodinou do Kalifornie, kde jeho otec pracuje jako kameraman a matka působila jako herečka. V roce 2006 začal hrát v krátkometrážních snímcích, které režíroval a produkoval s pomocí rodičů, a poté je i nahrával na YouTube, což mu vyneslo řadu fanoušků. Jeho první velká šance před kamerou přišla v roce 2011 v seriálu Teen Wolf. Ve stejném roce se objevil ve zcela improvizované komedii High Road, načež následovala hlavní role ve filmu The First Time. Dylan také hraje na bicí v kapele Slow Kids At Play a je fanouškem New York Mets.

Holland Roden

Holland se narodila 7. října 1986 v Dallasu ve státě Texas. Lásku kvystupování získala v divadelních táborěch a na hodinách herectví. Její herecká kariéra začala okolo roku 2007 s filmem 12 Miles of Bad Road Později si zahrála menší role v seriálech Ztraceni, CSI: Las VEGAS, Cold Case a Weeds. V roku 2011 byla obsazena do jedné z hlavních rolích dlouho očekávaného seriálu z produkce MTV "Teen Wolf"

Tyler Hoechlin

Tyler se narodil 11.9. 1987 v Coroně, Kalifornie. Už od sedmi let byl výborným hráčem baseballu, který plánoval hrát i profesionálně. Tyler svou hereckou kariéru odstartoval v roce 1997, když začal studovat herectví a navštěvoval Beverly Hills Acting Studio. První zlom nastal, když dostal šanci zahrát si ve filmu Road to Perdition. Díky této roli ho obsadili i do seriálu 7th Heaven, později si zahrál v snímku House of D, následovala role ve filmu Grizzly: Pomsta šelmy (Grizzly rage). V roce 2011 dostal roli Dereka v seriálu Teen Wolf, kde hraje vlkodlaka. Podle jeho slov si tuto postavu zatím oblíbil nejvíce a vyžívá se v jejím ztvárnění
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama