~ Campaigns

27. května 2016 v 17:36
První kampaní, kterou tu máme a Holl ji podpořila se jmenuje BCBGeneration's Fall Campaign. V této kampani se Holland stala tváří pro fotografie ke kolekci. Kolekce zahrnuje hlavně svetry, roláky, sukně a dlouho sukně do chladného počasí. Holl má hlavně ráda květované vzory, které se zde také objevily a to hlavně na sukni. Pro ukázku zde mám video které bylo pro kolekci vytvořeno :)


Druhou kampaní kterou Holland podpořila je Meatless monday. Tato kampaň byla založena na "bezmasové pondělí", kampaň má lidi přesvědčit, aby nejedli maso právě v pondělí a udělali si tak bezmasý den. Má to být ku prospěchu zvířátům. Holl tuto kampaň tématicky odstartovala v pondělí na střední škole, konkrétně na Hamilton High School.


Další organizaci, kterou Holl podpořila je Children Mending, která se snaží získat finanční prostředky pro znevýhodněné školy. Holl dříve na instagramu zveřejnila fotku, kde si můžete všimnout trička s nápisem Empathy Rocks, tohle triko se totiž vztahuje právě k Children Mending a podobné se můžete zakoupit za 19,99 $ na této adrese.

Ostatní kampaně již brzy doplním

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama