~ Boyfriends

27. května 2016 v 16:43
Holland o sobě již několikrát prozradila, že není randícím typem ženy. Za svůj život byla prý pouze na třech schůzkách. Menší zajímavostí je, že jedna schůzka byla s Tylerem Hoechlinem (Derek Hale), a to ještě před začátkem natáčení seriálu Teen Wolf - schůzku jim sjednali jejich společní přátelé, nicméně se nic romantického nestalo a jsou dodnes dobří přátelé. Své soukromí si Holl opravdu velmi dobře střeží a proto se mnoho informací na veřejnost nedostane. Byla často spojována i s muži, se kterými ji pojí a pojilo přátelství. Pokud ale proběhlo i něco víc, to se zřejmě nikdy nedozvíme.

MAX CARVER

-
Prvním oficiálním přítelem, kterého jsme vídali, byl opět kolega ze seriálu Teen Wolf - Max Carver. Max spolu se svým dvojčetem Charliem se objevili ve třetí řadě již zmiňovaného seriálu, kde se i s Holland seznámili. Tentokrát opravdu přeskočila jiskra a tvořili spolu nádherný pár. Málo kdy se objevují fotky. kde by nebyli spolu. Max byl dokonce i Hollandiným doprovodem na svatbě její sestry.

IAN BOHEN

-
Ian je, stejně jako Colton, Hollandiným kolegou ze seriálu Teen Wolf. Holl s ním byla několikrát spojována, ovšem ani jeden se k jejich údajnému vztahu nikdy nevyjádřil. Spekulace o údajném románku, který měl probíhát od února 2013 až do dubna roku 2014, ještě podpořil krátký film režírovaný Ianem Morning Love, ve které Holland v roce 2011 účinkovala. Nicméně je nejvíce pravděpodobné, že je pojí jen velké přátelství.

???

O tomto muži toho bohužel moc nevíme. K Holland byl přiřazován po té, co je paparazzi vyfotili 17. června 2012, kdy si vyrazili do kina. Mohli jsme ho spatřit i jako Hollandin doprovod na akci, kterou pořádal magazín Nylon, ta se konala v září roku 2012. Poslední zínkou byl twitter od samotné Holland, kam přidala fotku tohoto muže a fotku Daniela Craiga s komentářem, že jsou si opravdu podobní.

COLTON HAYNES

-
S tímto krasavcem měla Holland randit od října 2011 až do května 2012. S Coltonem se poznala na natáčení seriálu Teen Wolf a údajně mezi nimi měla přeskočit jiskra. Mimo natáčení spolu trávili opravdu hodně času a samozřejmě tím vzniklo mnoho fotek, díky který vznikly spekulace, že spolu tvoří pár. U svých fanoušků byla tato dvojice opravdu populární, o čemž svědčí i přezdívka pro pár - Holton. Ani jeden nikdy vztah nevyvrátil, ale ani nepopřel, nicméně měl jeden z nich prohlásit, že jsou něco trochu více než přátelé. Po odchodu Coltona ze seriálu Teen Wolf zůstávají s Holland pouze přáteli.
 


Aktuální články

Reklama