~ Biography

27. května 2016 v 16:46
Holland Roden (narozená 7. října, Dallas, Texas) - americká herečka, která se proslavila díky televiznímu seriálu «Vlčí mládě» (Teen Wolf). Holl - krásná, stylová, užasná kuchařka a prostě velmi milý člověk! Každý, kdo se s ní někdy setkal, zůstal ohromen její milosti, laskavosti a krásou!
Celé jméno: Holland Roden
Datum narození: 7. října 1986
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Místo narození: Dallas , Texas , USA
Současné bydliště: Los Angeles , Kalifornie , USA (od roku 2006)
Přezdívky: Holl
Znamení: Váhy
Povolání: Herečka
Kariéra: 2007 - současnost
Vzdělání:
Střední - Dallas , TX
- Highland Park High School - 2006 absolvent.
- High School - Los Angeles, CA :
Vysší - University of California v Los Angeles (UCLA)
- Fakulta: Molekulární biologie - do roku 2007.
- Fakulta: Feministické výzkumy - akademický titul.
Rodina:
Rodiče: matka - Kim, otec - Jay. Sestra Taylor a dva bratři - Ryan a Scott.
Holland je nejstarší ze čtyř dětí.
Oči: zeleno- hnědé
Výška: 1,60 m
Váha: 56 kg
Barva vlasů: zrzavá
Rodinný stav: nezadaná

Holland Roden se narodila 7. října 1986 v Dallasu, Texas. Její rodiče jsou doktoři. Také Holland má dva bratry a sestru. Láska k herectví se probudila u Holland ve věku 6-7 let. Malá Holland měla ráda britskou královskou rodinu - a to, princeznu Dianu. Snažila se ji napodobovat v každém kroku, Holl se doma oblékala a vytvářela prezentace pro jeji rodinu a přátele. Ale hlavním její koníčkem, byla věda, která později přivedla ji do Los Angeles.
Od první třídy Holland studovala na škole pro dívky - Hockaday.
Vzhledem k tomu, že Hockaday měl přípravný program, který zahrnoval prvních 11 let školní docházky, Holland šla na střední školu Highland Park, kde také studovali její bratr a sestra. V souvislosti se změnou životního prostředí, Holl musela mít velmi obtížné časy na nové škole, tak aby získala nové přátelé, se zapsal do kroužku dramatu v Dallasu, účastnila se tam různých školních představení.
Po absolvování vysoké školy v roce 2006, se Holland přestěhovala do Los Angeles, kde se zapsala na na vysokou školu University of California v Los Angeles (UCLA). Směr, který si vybrala byla molekulární biologie. Po roce studování si Holland uvědomila, že se chce vrátit k herectví. O dva měsíce později se jí podařilo najít agenta, který by zařídil pro ni zkoušku na různé role.
Vzhledem k tomu, že Holland měla čas studovat, přešla na jinou fakultu - feministické výzkumy. V roce 2011, Holland vystudovala vysokou školu a získala titul.
Hlavní událostí, která přinesla popularitu Holland, byla role Lydii Martin v televizním seriálu «Vlčí mládě» (Teen Wolf). Holland původně měla zkoušku o roli Allison Argent, kterou později získala Crystal Reed. Ale producenti seriálu ji nabídli jinou roli - Lydii Martin. Po další zkoušce v Atlantě se Holland vrátila do Los Angeles, a po nějaké době ji zavolali a řekli, že byla schválena pro roli Lydii.

Nyní, kromě natáčení v «Teen Wolf» se Holland aktivně zajímá o módu, účastní se různých módních přehlídek. Již druhým rokem je korespondentem MTV Style, účastní se významných ocenění MTV, kde vede rozhovory hostů z akce.

H-R | holland-roden.blog.cz | ˆ© copyright 2014
 


Aktuální články

Reklama